De twee jeugdgroepen van de jeugdafdeling van Kunst Na Arbeid zijn druk in de weer met het instuderen van nieuwe toneelstukken (éénakters). Na de zomervakantie zijn de kinderen al begonnen met de lessen en iedere woensdagavond staan ze tijdens de repetities op de planken in ons dorpshuis. De jeugdafdeling bestaat dit jaar uit twintig kinderen verdeeld in twee groepen. Jeugdgroep 1 zijn kinderen in de leeftijd van 7 t/m 10 jaar en jeugdgroep 2 zijn kinderen in de leeftijd van 11 t/m 15 jaar.

Op zaterdagavond 01 februari 2020 geeft onze jeugdafdeling voor de vierde keer een toneeluitvoering! Beide groepen voeren dan een komische éénakter op en kunnen hiermee hun geleerde kunsten aan het publiek tonen…

Jeugdroep 1: Hooggeëerd publiek (blijspel in één bedrijf)

                               geschreven door Peter van den Bijllaardt

Jeugdroep 2: Onrust in Avondrust (blijspel in één bedrijf)

                               geschreven door Richard en Rina Hoek

 

Op 15, 22 en 29 januari 2020 kun je hiervoor entreekaarten (€ 3,50 p.p.) kopen in het dorpshuis van 18:00ur t/m 19:00uur.

Voor meer informatie zie Affiche elders in deze DEVO en www.toneelvereniging-kna.nl

 VOLWASSENEN TONEEL

Ook de volwassenen toneelgroep is inmiddels druk aan het repeteren met een nieuwe komisch toneelstuk. Ook deze groep is iedere woensdagavond te vinden in de toneelzaal van het dorpshuis tijdens hun repetities. Meer informatie over hun toneeluitvoering volgt t.z.t…

TONEELSPELEN ?

Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe toneelspelers!

Wij repeteren altijd op de woensdagavond van 19:30uur t/m 22:00uur in de toneelzaal

van het dorpshuis te Usquert. Kom gerust eens langs om te kijken!!!

Voor meer informatie over K.N.A.

Contact: Richard Hoek ( PR) , Boermanjeweg 18, Usquert (tel:0595-426255)

               Geja Kuiper (Secretaris), Wadwerderweg, Usquert (tel: 0595-423379)

WWW.TONEELVERENIGING-KNA.NL

Uitvoering Jeugdtoneel 2020